یکی از چند...

آیلی در قاب تلویزیون

من، علی حبیبی، برای شما تعریف می کنم…

 

به دعوت چند برنامه تلویزیونی ، به صدا و سیما رفتم و سعی کردم حرف های خود و حتی بسیاری دیگر از تولید کنندگان ایرانی را به گوش آن هایی که باید بشنوند، برسانم. حال دیگر مقبول افتد یا خیر…

در این دو فرصت محدود هم از بابت زمان و هم از بابت موضوعاتی که می شد اشاره کرد، سعی نمودم تا ضمن معرفی خود، خانه عطرسازی آیلی و نیز عطرهایی که تا به حال ساخته ام، به موارد مهم دیگری هم اشاره کنم؛ موضوعاتی از قبیل فرهنگ استفاده از عطر، لزوم پیشرفت و توجه به هنر عطرسازی در ایران با توجه به ریشه تاریخی و فرهنگی عطر نزد ایرانیان، مشکلات بسیار زیاد اشخاصی چون من برای آوردن این دست هنرها و خلاقیت ها به داخل کشورشان و …

 

گفتگوی زنده تلویزیونی علی حبیبی و همسرش در شبکه یک سیما

 

گفتگوی علی حبیبی، عطرساز خانه عطرسازی آیلی، در شبکه ایران کالا

 

 

 

5 Comment(s)

 1. ایمان نوریان

  سلام بر علی حبیبی عزیز..سایت،مصاحبه و دلنوشته هاتون رو دیدم و خوندم..وجود افرادی چون شما در ایران باعث افتخار است..آرزوی بهترین ها رو براتون دارم…پیشنهاد میدم کل مجموعه تون رو به صورت تستر های ۲ میل و ارزان قیمت ارائه بدین…واقعا دوست دارم همه ی مجموعه تون رو تست بکنم و به جای عطرهای خارجی عطرهای شما را تهیه بکنم…امیدوارم روزی جزو بهترین برندهای خاورمیانه و جهان باشید..

  1. علی حبیبی
   علی حبیبی

   سلام ایمان عزیز. از ابراز لطفت سپاسگزارم. در خصوص پیشنهادتون باید بگم تا حدودی همین الان محقق شده و دیسکاوری ست فعلی ما، تمام عطرهای من رو در حجم سه میل داخل خودش جا داده. قطعا بخشی از تحقق آرزوی شما دست ماست، و بخشی دیگر زمانی که خبری از این مشکلات کمرشکن فعلی در کشور نباشه و راه ها باز باشند!

 2. یوسف داودی
  یوسف داودی

  علی حبیبی سلام?‍♂️ ویدئوی تلویزیونیت رو دیدم و خیلی خوشحالم که تو تلویزیونم دیده شده. من به شدت عطر رو دوست دارم و مدام این رو با اون ترکیب میکنم و بعضا خوشایند میشه،خیلی وقتها هم ناخوشایند. برا همین خواستم تا عطر ایرانی رو سرچ کنم چند تا تولید کننده اومد یکیشم شما بودی. وبسایتت رو دیدم و فالوت کردم و تقریبا چک میکنم پیجت رو. حتی بقدری خوشحال بودم درخواست همکاری دادم و جوابی دریافت نکردم. اما نمایندگی رو گفتی که هستی.
  شرایط دریافت نمایندگی رو برام لطف میکنی بگی??

  1. علی حبیبی
   علی حبیبی

   سلام. از محبت شما سپاسگزارم. البته که ممکنه در ابتدای هر کاری سختی ها و ظرافت های زیاد اون کار به چشم نیاد، اما مطمئناً “افتاد مشکل ها”، در نتیجه عشق به عطرسازی بدون پشتکار نتیجه ای نمی ده. اینجا خیلی مناسب صحبت در خصوص همکاری نیست، لطفاً یک بار دیگه ایمیل بزنید.

 3. زکیه

  منشی تلویزیون اصلا حرفه ای برخودر نکردن و اصلا بلد نبودن چطور برنامه رو پیش ببرن با اون مدل برخوردشون! انگار رفته فروشگاه عطر فروشی! واقعا حیف که قدر کارآفرینانی مثل شمارو نمیدونن. در هرصورت باعث افتخار هست که افرادی چون شما در ایران فعالیت میکنن. موفق باشید.

دیدگاهی بنویسید