عطر انتایس

درباره عطر انتایس بیشتر بخوانید: پیشنهادی داریم که رد کردن آن سخت است. شاید آسان نباشد یافتن کسی که بتواند راحت از کنار این شمیم فریبنده بگذرد. ما رایحه ای ساخته ایم که شما را به سمت و سوی فضایی روشن، لطیف، فرح بخش و نرم می کشاند. می توانید حس عاشق شدن، شیدایی، مبهوتی و فریاد از شادمانی و البته حسی میان زمین و آسمان بودن را از دل این عطر فراچنگ خود آورید.

Entice

قصه‌ی هبوط آدم و حوا..

آرامش را توام با معصومیت و شادی کودکانه با اسطخودوس، مرکباتی همچون گریپ فروت و سیب قرمز به شما هدیه می دهیم. و از دل این حس سبکی شما را به ورطه پر پیچ و خم رز، چرم و نعناع هندی می کشانیم. چه حسی پیدا خواهید کرد اگر از یک خواب خوش شما را با واقعیتی خوش تر بیدار و هوشیار کنیم و در آن حال که با ضرب آهنگ نوت های میانی این عطر مشغول هستید، باز هم شما را به سوی بستری چوبی می کشانیم که بر روی آن مشک های سبک و لطیف پاشیده شده و در پای آن خزه های سبزینه تنیده شده اند.
اما صبر کنید، این پایان این سفر نیست! در تمام این آمد و شدها و این فراز و نشیب ها یک اغوا و فریب نهفته است که باید کشف شود. پیشنهاد ما سخت است که رد شود.

Entice یعنی اغوا و فریب! به عبارتی به معنای مجذوب نمودن هنرمندانه یا زیرکانه به واسطه برانگیختن امید یا اشتیاق است.این هنر عطر Entice است.

کسی چه می داند، شاید این همان ابتدای قصه انسان بر روی زمین باشد! اغوای آدم و حوا …

علی حبیبی عطرساز

برخی از رایحه ها: گریپ فروت، سیب سرخ، اسطخودودس، علف تازه، میخک، چرم، رز، یاس، نعناع هندی، چوب، مشک، خزه بلوط

توصیف کلی عطر: معتدل (نه گرم و نه خنک) ،نسبتاً شیرین، نسبتاً ملایم، گُلی، میوه ای، مُشکی، چوبی

عطر انتایس