عطر اختصاصی

می دانم، می دانم! من هم اگر چیزی داشته باشم که از ابتدای ایده پردازی و آفرینشش، برای من و فقط برای من ساخته شده باشد، حتماً حس و حالی خوب به آن پیدا می کنم.

حسی از جنس تملک، لوکس بودن، اعتماد به نفس و دوست داشتن خود.

و اینجا، یعنی در «خانه عطرسازی آیلی»، تمام تلاش ما برای این است تا به واسطه طراحی عطر اختصاصی (عطر امضا)، شما بتوانید این حس ناب را به زیباترین شکل، تجربه کنید.

عطر اختصاصی

عطر سفارشی؛ عطر امضای شما

برای بسیاری از شما ممکن است داشتن یک عطر اختصاصی و کاملاً سفارشی ساز مهم اما دست نیافتنی باشد.
همان عطری که به نام عطر امضا یا عطر شخصی در دنیا شناخته می شود و به نوعی معرف حضور یک شخص خاص در یک جمع یا در یک مکان است.

ما مفتخر هستیم تا به شما بگوییم به واسطه تجربه طولانی مدت در این زمینه، این امکان در خانه عطرسازی آیلی فراهم شده تا در صورتی که مشتاق داشتن عطر اختصاصی هستید که صرفاً مخصوص خود شما طراحی و ساخته شده باشد، ما آن را برایتان بسازیم.

«خانه عطرسازی آیلی»، اولین و تنها برند رسمی عطرسازی نیش در ایران، امکان سفارش عطر اختصاصی به صورت آنلاین را برای شما فراهم نموده است. امروز عطر شخصی شما از همیشه در دسترس تر است!

امضای علی حبیبی
عطر اختصاصی

عطر امضا ؛ این رازیست میان من و تو

همین حالا عطر امضای خود را سفارش دهید.

از سفارش آنلاین عطر اختصاصی تا تحویل آن

پس از ثبت نهایی سفارش عطر اختصاصی «از قسمت فروشگاه آیلی»،  فرآیند طراحی و ساخت عطر اختصاصی شما آغاز میگردد.

مراحل ساخت عطر شخصی شما را در قسمت زیر توضیح داده ایم.

۱
آشنایی و درک نیاز، سلیقه و روحیات شما
ما با شما تماس خواهیم گرفت و از شما می‌خواهیم هر آنچه را که لازم می‌دانید برای ما به صورت حضوری یا غیرحضوری (بسته به شرایط طرفین) در خصوص خودتان، روحیات و ابعاد شخصیتی، عطرهایی که معمولا می پسندید و … توضیح بدهید. در این مرحله ما به اطلاعات کافی و لازم برای شروع ساخت عطر اختصاصی شما رسیده و پس از آن مرحله طراحی نمونه های آزمایشی آغاز می شود.
۲
آغاز فرآیند طراحی عطر امضا
در این مرحله عطرسازان خانه عطرسازی آیلی، با در نظر گرفتن شخصیت شما و اطلاعات جمع آوری شده از مرحله قبل، طراحی یک یا چند نمونه اولیه از عطر اختصاصی شما را آغاز کرده و این نمونه ها پس از ساخت، به منظور دریافت بازخورد، به صورت حضوری یا غیرحضوری به دستتان می‌رسد. مرحله بعدی ساخت عطر امضا پس از کسب نظر شما آغاز می‌شود.
۳
انجام فرآیند نهایی ساخت عطر اختصاصی
پس از تائید نمونه آزمایشی، ما کاملاً به نتیجه نهایی طراحی عطر اختصاصی شما رسیده‌ایم و صرفاً ساخت عطر باقی مانده است. به عنوان مثال شما در این مرحله درخواست ساخت ۱۰۰ میلی لیتر از عطر اختصاصی‌تان را به ما می‌دهید و پس از پرداخت کامل هزینه‌های باقی مانده، و پس از طی فرآیند ساخت از سوی ما، عطر اختصاصی شما آماده تحویل می‌باشد. اینک شما عطر امضای خودتان را دارید!
 • تفاوت هزینه ساخت و طراحی عطر اختصاصی
  هزینه ساخت عطر معمولاً همیشه کم تر از هزینه طراحی آن می باشد و بستگی به فاکتورهایی از قبیل قیمت مواد اولیه استفاده شده در عطر، بسته بندی و از این دست شاخصه ها دارد.
 • صبور باشید!
  از زمان ثبت سفارش تا زمان ساخت و تحویل نهایی عطر اختصاصی، حداقل سه ماه زمان لازم است (۲ ماه مصاحبه و طراحی و یک ماه ساخت) و البته در بسیاری از موارد بیش از این ها زمان نیاز است، چرا که عطرسازی یک هنر است و برای رسیدن به نتیجه مطلوب صرف زمان، هزینه و صبر ضروریست.
 • هزینه طراحی و ساخت عطر اختصاصی
  هزینه عطر اختصاصی به دو قسمت طراحی و ساخت تقسیم می شود. شما یک بار هزینه طراحی فرمول عطر را می پردازید اما برای ساخت عطر اختصاصی، هر بار هزینه جداگانه‌‌ای می‌بایست پرداخت شود.
 • هزینه ساخت نمونه عطرهای بیشتر
  هزینه طراحی عطر بستگی به تعداد دفعات ساخت نمونه دارد. همیشه کمترین قیمت طراحی (۳ نمونه) برای ثبت آنلاین سفارش در نظر گرفته می شود، اما اگر در ادامه نیازمند نمونه های بیشتر باشید، طبعاً هزینه ها اعلام و پس از پرداخت اقدامات بعدی انجام می شود.